Kdo jsme?

Jsme technologická společnost se specializací na účetnictví a platební styk. Našim zákazníkům pomáháme optimalizovat a digitalizovat účetní procesy. Ve spolupráci s naší sesterskou společností TaxVision s.r.o. zajišťujeme zejména daňového poradenství. V našem týmu naleznete specialisty na finance, pojištění, odborníky na daně a účetnictví, ale také na ICT v oblasti e-commerce a payment processingu. Jsme otevřená firma, velmi úzce spolupracujeme s dalšími odborníky z našeho oboru.

Vyvíjíme vlastní softwarová řešení. Mezi naše klíčové softwarové produkty patří e-Účto a e-Dotaz.

 

Naše vize

Jako hlavní cíl vnímáme potřebu co nejvíce usnadnit firmám a účetním od byrokracie. Věříme v digitalizaci. Budoucnost vidíme v digitalizaci státní správy a eliminaci "papíru" v agendě. Prostřednictvím digitalizace a následné automatizace procesů chceme šetřit naši přírodu a lidem čas. I když to zní jako klišé, věříme v rodinu a osobní rozvoj. Rodina a my sami potřebují pouze jednu veličinu a tou je čas.

Pomáháme

Věděli jste, že spotřeba papíru v České republice byla v roce 2019 přibližně 139 kg na 1 obyvatele (1 462 tisíc tun). Je to sice mírný pokles oproti roku 2017, kdy jsme dosáhli nejvyšší hodnoty od vzniku samostatného státu. Jeden strom nám je schopný dát přibližně 400 Kg papíru. A právě v účetnictví a firemním prostředí je spotřeba papíru jedna z nejvyšších.

Naším cílem je pomoci firmám své doklady digitalizovat. 500 digitalizovaných listů A4 ušetří 2.5 Kg papíru. 80 000 listů A4 znamená jeden ušetřený strom.

V naší aplikaci e-Účto jsme aktuálně digitalizovali:

1 128 344 listů A4 = 14 stromů


Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352