Ambasador aplikace e-Účto

Hledáte zajímavou příležitost přivýdělku na „home office“? Pohybujete se ve firemním prostředí nebo mezi živnostníky? Není Vám lhostejná příroda a rádi byste pomohli, ale nevíte jak? Pokud je alespoň na jednu z otázek odpověď ANO, určitě pokračujte ve čtení, protože máte napůl vyhráno.

Hledáme ambasadory, kteří by nás zastupovali v popularizaci digitalizace účetnictví. Chceme firmám a jednotlivcům ukázat, že nejen účetní agenda jde vést efektivněji a bez zbytečných „papírů“. Vyvíjíme nástroj e-Účto, který šetří nejen přírodu, ale také peněženky. Firmy po zavedení e-Účta již po prvních týdnech provozu pocítí výraznou časovou a finanční úsporu.

Co bude vaším úkolem?

  • budete komunikovat s potenciálními klienty služby e-Účto
  • budete vytvářet síť partnerů
  • budete vymýšlet obchodní strategie

Očekáváme

  • zájem o nové technologické produkty
  • schopnost dotahovat úkoly do konce
  • orientaci na výsledek

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • fixní odměnu 1050 Kč za přivedení každého nového uživatele.
  • spolupráce na ŽL, DPP nebo DPČ
KARIÉRA

Ozvěte se,
rádi o vás uslyšíme

Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352