Kariéra. Pojďte růst s námi.

Jsme startupová fintech společnost, která dynamicky roste. Velmi si uvědomujeme, že za dynamickým růstem stojí poctivá týmová práce. Přidejte se k našemu týmu a staňte se součástí našeho růstu.

Nenašli jste
odpovídající pozici?

To vůbec nevadí, i přesto nám napište. Vždy oceníme práci v oblasti administrativy, účetnictví, daní, ICT vývoje a managementu.

HLEDÁM PRÁCI
Studujete?
Nastartujte svoji kariéru.

Studentům ekonomických a technických oborů VŠ nabízíme odborné stáže. Připravili jsme praktický vzdělávací program, který propojuje teorii s praxí.

TRAINEE PROGRAM

 

B2B Obchodní pro Bank iD

VÍCE INFORMACÍ

Ambasador aplikace e-Účto

VÍCE INFORMACÍ

Digital Account Manager

Máte rádi pořádek, procesy a jejich vylepšování? Ekonomika a právní povědomí Vám není cizí? Máte zkušenosti se zákaznickou podporou a řízením projektů? Pro interní agendu hledáme odpovědného kolegu či kolegyni na pozici Digital Account Managera.

Co bude vaším úkolem?

Očekáváme

NabízímeODPOVĚDĚT


Digital Sales Manager

Dokážete identifikovat obchodní příležitosti? Rádi pracujete na získávání nových klientů a máte schopnost prodat navrhované řešení? Pro novou službu online předávání účetních dokladů mezi účetním a podnikatelem hledáme Digital Sales Managera.

Co bude vaším úkolem?

Očekáváme

Nabízíme

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese office@digitalapayments.cz


ODPOVĚDĚT


PPC specialista

Hledáme do týmu externě PPC specialistu, který by pomáhal nastavovat marketingovou strategii v podobě tvorby akčních plánů.

Spolupráce je tedy hlavně na úrovni konzultací. K dispozici pak bude druhý tým, který bude akční plány realizovat. V rámci Vašeho týmu budou pak specialisté na SEO, Affiliate, Content, sociální sítě a e-mailing. Společně budete vytvářet jednotnou strategii produktu.

Fungujeme na Scrumu, tedy budou nutné denní Daily Scrumy (max. 15 min. cally). Jede se na 1-2 týdenní sprinty. Pokud Scrum neznáte, naučíme. Zájemci prosím pište na e-mailovou adresu office@digitalpayments.cz.

Očekáváme

Nabízíme


ODPOVĚDĚT 

Marketingoví specialisté

Hledáme do týmu externě specialisty na marketing, konkrétně na PPC, SEO, Affiliate, Content a e-mailing, kteří by pomáhali nastavovat marketingovou strategii v podobě tvorby akčních plánů. Spolupráce je hlavně na úrovni konzultací.

V rámci Vašeho týmu budete společně vytvářet jednotnou strategii produktu. K dispozici pak bude druhý tým, který bude akční plány realizovat.  
Fungujeme na Scrumu, tedy budou nutné denní Daily Scrumy (max. 15 min. cally). Jede se na 1-2 týdenní sprinty. Pokud Scrum neznáte, naučíme. Zájemci prosím pište na e-mailovou adresu office@digitalpayments.cz.

Očekáváme

NabízímeODPOVĚDĚT


Ambasador aplikace e-Účto

Hledáte zajímavou příležitost přivýdělku na „home office“? Pohybujete se ve firemním prostředí nebo mezi živnostníky? Není Vám lhostejná příroda a rádi byste pomohli, ale nevíte jak? Pokud je alespoň na jednu z otázek odpověď ANO, určitě pokračujte ve čtení, protože máte napůl vyhráno.

Hledáme ambasadory, kteří by nás zastupovali v popularizaci digitalizace účetnictví. Chceme firmám a jednotlivcům ukázat, že nejen účetní agenda jde vést efektivněji a bez zbytečných „papírů“. Vyvíjíme nástroj e-Účto, který šetří nejen přírodu, ale také peněženky. Firmy po zavedení e-Účta již po prvních týdnech provozu pocítí výraznou časovou a finanční úsporu.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese office@digitalpayments.cz a do předmětu uveďte "Ambasador e-Účto".

NabízímeODPOVĚDĚT


Tester aplikace e-Účto

Hledáme účetní na volné noze, kteří mají zájem o testování nového nástroje e-Účto, jenž usnadňuje předávání účetních podkladů.

Výstupem z testování a splnění podmínek se bere vytvoření registrace na www.eucto.cz a následné zaslání zpětné vazby na email office@digitalpayments.cz.Zájemci o prosím kontaktujte nás na e-mailové adrese office@digitalpayments.cz a jako předmět uveďte „Tester e-Účto“

Očekáváme

NabízímeODPOVĚDĚT
 


Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352