Kariéra. Pojďte růst s námi.

Jsme startupová fintech společnost, která dynamicky roste. Velmi si uvědomujeme, že za dynamickým růstem stojí poctivá týmová práce. Přidejte se k našemu týmu a staňte se součástí našeho růstu.

Nenašli jste odpovídající pozici?

To vůbec nevadí, i přesto nám napište.
Vždy oceníme práci v oblasti administrativy, účetnictví, daní, ICT vývoje a managementu.

HLEDÁM PRÁCI

Digital Sales Manager

Dokážete identifikovat obchodní příležitosti? Rádi pracujete na získávání nových klientů a máte schopnost prodat navrhované řešení? Pro novou službu online předávání účetních dokladů mezi účetním a podnikatelem hledáme Digital Sales Managera.

Co bude vaším úkolem?

Očekáváme

Nabízíme

Digital Account Manager

Máte rádi pořádek, procesy a jejich vylepšování? Ekonomika a právní povědomí Vám není cizí? Máte zkušenosti se zákaznickou podporou a řízením projektů? Pro interní agendu hledáme odpovědného kolegu či kolegyni na pozici Digital Account Managera.

Očekáváme

Nabízíme

Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352