Kariéra

B2B Obchodník pro Bank iD

Jsme smluvní partner Bankovní identita, a.s. a pro naše klienty zajišťujeme nejenom implementaci BankID, ale také softwarový vývoj na míru. Do našeho obchodního týmu hledáme zkušeného člověka - obchodníka s nadšením pro nového technologie.

Co je Bank iD?

Bank iD je metoda digitálního ověření vaší totožnosti. Díky ní se můžete bezpečně přihlašovat do portálů různých firem a státní správy, a to stejně jednoduše jako do internetového bankovnictví. S Bank iD se můžete setkat na portálech státní správy (datová schránka, portál občana, aj), u svého lékaře, podání přihlášky do školy nebo přihlášení do internetového obchodu. S Bank iD se podepisují digitální dokumenty či se uzavírají on-line smlouvy. Bank iD nabízí však mnohem více.

Proč se přidat?

  • exkluzivní příležitost být u rozšíření bankovní identity v ČR
  • nadstandardní odměny za akvizici
  • payment processing (zadávání plateb v bance)
  • podíl na zvyšování digitální bezpečnosti v ČR
  • nové digitální technologie

Co budete dělat?

  • zajišťovat nové akvizice služeb Bank iD
  • komunikovat s novými i stávajícími zákazníky
  • podílet se na celkové strategii prodeje
  • podávat reporty managementu

Co požadujeme

  • musíte mít tah na branku
  • spolehlivost a reprezentativní jednání
  • základní znalost práce s internetovým bankovnictvím (vše ostatní zaškolíme)
  • ukončené SŠ s maturitou, VŠ technického zaměření výhodou (ne však podmínkou)

Co nabízíme

  • odměna závislá na výkonu, více než 100 000 Kč / měsíčně (po zapracování)
  • školení v oblasti obchodu, marketingu a IT
  • zázemí našich kanceláří v Brně (Hudcova 487)
  • podpůrné prostředí pro vlastní projekty
  • možnost růstu, vytvoření vlastního týmu
  • podíl na celkové obchodní strategii

Pošlete prosím Váš CV, případě odkaz na profesní LinkedIN společně s průvodním dopisem.

Vyřizuje:
Bc. Žaneta Suchánková
office@digitalpayments.cz

KARIÉRA

Ozvěte se,
rádi o vás uslyšíme

Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352