Digital Sales Manager

Dokážete identifikovat obchodní příležitosti? Rádi pracujete na získávání nových klientů a máte schopnost prodat navrhované řešení? Pro novou službu online předávání účetních dokladů mezi účetním a podnikatelem hledáme Digital Sales Managera.

Co bude vaším úkolem?

  • budete zodpovědný za vedení celého průběhu obchodních aktivit a spoluvytváření obchodní strategie při prodeji služby e-Účto
  • budete řídit obchod v rámci celé ČR
  • akvizice nových zákazníků pro službu e-Účto
  • prodávat můžete face to face, v rámci online hovoru nebo telefonicky
  • profesionální prezentace nabídek a řešení
  • smluvní uzavírání obchodních případů
  • administrativní činnost spojená s vyřízením obchodního případu

Očekáváme

  • zájem o nové technologické produkty
  • praxe s aktivním prodejem výhodou
  • schopnost dotahovat obchodní příležitosti do konce
  • orientaci na výsledek

Nabízíme

  • uplatnění prodejních a komunikačních dovedností
  • flexibilní pracovní dobu
  • jistotu, že se budete podílet na zajímavých a perspektivních projektech
  • vzdělávání / certifikace v oblasti FINTECH a osobního rozvoje
  • ohodnocení podle dosažených výsledků
  • firemní telefon, notebook
  • příspěvek na stravné a dopravné
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • práci z domova po celé ČR nebo z kanceláře v Brně a Litomyšli
KARIÉRA

Ozvěte se,
rádi o vás uslyšíme

Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352