Poradenství

Poradenství se věnujeme od samotného počátku založení naší společnosti. Naši poradci se dlouhodobě věnují poradenské a lektorské činnosti, pravidelně se vzdělávají a absolvují odborné certifikace. Hlavní odvětví, kterému se věnujeme jsou technologie ve spojení s financemi. Poskytujeme poradenství obecného charakteru v oblastí účetnictví, daní, pojištění, financování a ICT. Naší specializací jsou však sektory v oblasti:

 

PRO FIRMY

Podnikatelům nabízíme on-line i offline konzultace. Konzultace lze učinit osobně v prostorech naší kanceláře, on-line prostřednictvím Google Meet, Zoom nebo telefonicky. Sazebník konzultací naleznete v našem ceníku.

MÁME ZÁJEM

 

PLATFORMA eDotaz

Nabízíme unikátní službu API eDotaz, prostřednictvím které můžete zaslat libovolný dotaz vztahující se na účetní a daňovou problematiku. Jedná se o odbornou poradnu, kde garantujeme dodání odpovědi do 24 hodin. Náš tým se skládá z daňových poradců, účetních expertů a mzdových specialistů, kteří pravidelně absolvují odborná školení. Poradnu si jednoduše můžete integrovat prostřednictvím rozhraní API např. do Vaší aplikace, webových stránek, informačního systému, atp.

Jednou integrací tak rozšíříte své portfólium pro své zákazníky, uživatele nebo zaměstnance.

VÍCE INFORMACÍ

 

PRO STUDENTY

Studentům nabízíme konzultace k jejich odborným pracím za zvýhodněnou hodinovou sazbu, kterou naleznete v ceníku. Konzultace lze učinit osobně v prostorech naší kanceláře, on-line prostřednictvím Google Meet, Zoom nebo telefonicky. V případě zájmu nás poptejte.

MÁM ZÁJEM

PRO ŠKOLY

Ve spolupráci s Google v rámci programu Grow with Google realizujeme také on-line i off-line přednášky na témata internetového marketingu, e-commerce, entrepreneurship, digitalizace účetnictví a e-commerce. V minulosti jsme přednášeli např. na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE), Masarykova univerzita Brno, VUT Brno, Mendelova univerzita Brno, aj. Spolupráce se školy je nehonorovaná.

MÁME ZÁJEM

 

 

Náš tým

Blanka Štarmanová (účetnictví, daně) - Blanka vystudovala Karlovu univerzitu v Praze v roce 1992, kde získala titul Mgr. Od roku 1996 působí jako daňový poradce, členka Komory daňových poradců ČR č. 1933. Dlouholetá praxe v oblasti poskytování specializovaných účetních a daňových služeb pro firmy i osoby. Jednatelka společnosti TaxVision s.r.o.

Lenka Mikešová (účetnictví) - Lenka vystudovala manažerskou ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně, kde získala v roce 2010 titul Ing. Svoji kariéru začala na Krajském úřadě v Brně, kde pracovala na odboru školství, později na odboru dotací. Po více jak 3 letech přešla do soukromého sektoru jako účetní a mzdová účetní. Podílela se na zpracování účetnictví velkých společností jako je Pepco, Shell, ale také i menších subjektů, zejména start-upové společnosti. U účetnictví zůstala a získané zkušenosti zužitkovává jako jeden z našich poradců v oblasti účetnictví.

Jarek Mikeš (payment processing, e-commerce) - Jarek se specializuje na ICT, start-up facility a digitální marketing. Aktuálně působí jako CEO v fintech start-upu Digital Payments CZ s.r.o. Má více jak 15 letou zkušenost z prostředí web developmentu, kdy sám řadu let působil jako vývojář, později se specializoval na SEO a další kanály digitálního marketingu. V roce 2008 založil IT agenturu, která nyní provozuje stovky projektů. Od roku 2019 působí jako Google Certified Trainer, aktivně přednáší v oblastech digitalizace účetnictví, digitálního marketingu a ICT. V rámci dalšího vzdělávání studuje psychologii a lingvistiku na filozofické fakultě Masarykovi univerzity v Brně.

Martin Vomáčka (pojištění, úvěry) - Martin ....


Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352