Online školení:
Platební brány v e-commerce

Toto jedinečné školení je nabité informacemi o placení v e-commerce segmetu. Chystáte si zřídit internetový obchod a hledáte vhodnou platební bránu? Nabízíte služby a chcete je prodávat on-line? Nebo již máte řešení plateb a chcete získat přehled o aktuální nabídce na trhu? Pak je školení přímo určené pro Vás.

Jsme autorizovaným smluvním partnerem Bankovní identita, a.s.

Kdy a jak?
15. 9. 2021, 17:00 - 18:30
On-line prostřednictvím Google Meet.


Školením Vás provede

Mgr. Tereza Kabeláčová, Ph.D.
koordinátorka pro vzdělávání
Digital Payments CZ s.r.o.

Zjistit více

Jarek Mikes
CEO Digital Payments CZ s.r.o.
Zjistit více


Co se na školení dozvíte?

Tereza vystudovala filologii na FF MU. Během studia absolvovala několik stáží, jak tuzemských, tak zahraničních. Po ukončení studia na své domovské fakultě dále pracovala na různých pozicích a dlouhodobě zde stále působí jako lektorka litevského jazyka. Na FF MU vede také seminář tvorby odborného textu.

V současné době spolupracuje s Digital Payments CZ s.r.o. jako koordinátorka vzdělávání. Její práce ve firmě zahrnuje komunikaci se stážisty a lektory, organizaci školení a webinářů a mimo jiné také spolupráci na tvorbě vzdělávacího programu Fintech Trainee.

Kromě toho se věnuje překládání komerčních textů a beletrie. Ve volném čase se ráda dále vzdělává, například v oblasti datové analýzy, práva a studia cizích jazyků.

Jarek vystudoval ekonomii a od roku 2008 se aktivně věnuje problematice účetnictví a e-commerce. V tomto roce také založil internetovou agenturu, která vyvíjí vlastní software pro e-commerce, jenž spravuje více než dvě stě na míru vytvořených řešení s celkovým měsíčním obratem přesahujícím 100 milionů korun.

Poslední dva roky působí jako CEO ve společnosti Digital Payments CZ, s.r.o. Vede tým specializující se na payment processing, operuje jako garant pro integraci BankID, kde se jeho společnost stala jedním z prvních oficiálních partnerů v ČR.

Jarka můžete potkat také na Vysoké škole ekonomické v Praze na některé z přednášek pro Fakultu informatiky a statistiky. Příležitostně zde přednáší o digitálním marketingu a e-commerce. Také jeho další aktivity jsou nepřehlédnutelné. Působí jako pořadatel největšího Festivalu digitálních nomádů, pořádá firemní školení, má vlastní podcast a publikuje knihy na téma digitalizace podnikání. Jako hobby se dále vzdělává, studuje lingvistiku (vietnamistiku) na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, jezdí na elektrokole a spolu s rodinou cestuje ve své obytné dodávce.

Objednávka školení


Rychlý kontakt 24/7 office@digitalpayments.cz +420 777 698 352